Trustnet, çalışan değerinin şirketin gerçek değeri olduğunu bilen bir marka; insan kaynağı ve çalışan yetiştirme üzerine yatırımları artırarak küresel piyasaya teknik anlamda en iyi şekilde donatılmış ve yetişmiş insan kaynağı sunabilmeyi, şirket vizyonu olarak benimsiyor.

Trustnet Career

Trustnet, çalışan değerinin şirketin gerçek değeri olduğunu bilen bir marka; insan kaynağı ve çalışan yetiştirme üzerine yatırımları artırarak küresel piyasaya teknik anlamda en iyi şekilde donatılmış ve yetişmiş insan kaynağı sunabilmeyi, şirket vizyonu olarak benimsiyor. Bu anlamda ciddi çalışmalar yürüten Trustnet, yeni ekip üyelerini işteki ilk günlerinden itibaren, teknik anlamda derinlikli eğitim programlarına dâhil ediyor.

Sektördeki teknolojik ihtiyaçları ve yetkin insan kaynağının yeterli olmadığı noktaları tespit ederek doğru birikim ile donatılmış, yetkin ve teknik bilgisi çağın ihtiyaçlarını karşılamaya yeterli insan gücü yetiştirmek için çalışmalarda bulunuyor. Bunun yanı sıra, Trustnet çalışanlarının mutluluğuna katkı sağlayacak, kariyer konusunda gelişim göstermek istediği alanda destekleyici çalışmalar da yürütmektedir.

5
Ülke
35+
Şehir
100+
Müşteri
250+
Proje

01
Vizyonumuz

02
Misyonumuz

03
Değerler

İnsan kaynağı ve çalışan yetiştirme üzerine yapılan yatırımları artırarak küresel piyasaya teknik anlamda en iyi şekilde donatılmış ve yetişmiş insan kaynağı sunabilmek. Başka bir ifadeyle, Trustnet bünyesindeki bir çalışanın dünyanın herhangi bir noktasında çalışabilecek bilgi teknolojileri konusunda yetkin bir yetenek setine sahip olması.

2013 yılından bugüne yetişmiş teknik kadrosu ile “danışman entegratör” firma kimliği altında göstermiş olduğumuz başarıyı, daha da sağlamlaştırarak sürdürmek, güvenilir ve son teknoloji bütünleşik teknoloji çözümleri konusunda Türkiye’nin en çok tercih edilen çözüm ortağı olmak.

Trustnet’i başarılı kılan değerler, kurulduğu günden beri her geçen gün daha da sağlamlaşıyor; müşterileri için katma değer yaratan çalışma disiplini, deneyimli insan kaynağı, başarılı müşteri ilişkileri yönetimi ile network çözümleri konusun­da değer yaratan hizmetler sunuyor. Paydaşları ile olan ilişkilerinde, özünde güven duygusunu esas alan, uzun soluklu ve sürdürülebilir bir çalışma alışkanlığı benimseyen Trustnet, öte yandan teknik açıdan sektöründe en yetkin firma olma konusunda oldukça kararlıdır.

Destek

Please put your phone in an upright position.

Trustnet Logo