IP Telefon Çözümleri

İnsanlar birçok farklı şekilde, bir arada çalışır. Bu birlikte çalışma halinde birçok iş birliği aracı kullanmaya gerek duyarlar. Sesli çağrı için IP telefon, web ve video konferansı, sesli mesaj, masaüstü paylaşım, mesajlaşma ve iletişim durumu gibi birçok iş birliği aracı vardır. Birleşik iletişim ise tüm bu iletişim araçlarının birleşimini sağlar ve belli bir kurum bünyesinde çalışan personellerin, birlikte çalışma durumunu daha verimli bir hale getirmekte faydası oldukça büyüktür. Tümleşik iletişim çözümleri, Cisco IP telefonlar, şirket içi yazılımlar ve iş ortakları tarafından, bulut sağlayıcılarının sağladığı bir servis olarak kullanıma sunulur.

 

VoIP, telekomünikasyon maliyetini yüksek oranla azaltır. VoIP sayesinde, telekomünikasyon maliyetini %50 ila %70 arasında azaltabilmeniz mümkündür. Sabit olan telefon numaranızı taşımanız durumunda, internet aracılığı ile hizmet almaya başlayabilir, nakil olan veya taşınan numaranız karşılığında hiçbir ödeme yapamazsınız.

iPhone ve Android telefonlarınıza yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde, sabit numaranızı aktif olarak kullanabilir; aramalar yapabilir ve çağrı alabilirsiniz.

Destek

Please put your phone in an upright position.

Trustnet Logo