5+Çözüm Ortağı

Veri Merkezi Çözümleri

Veri merkezleri, içinde sistem sunucuları, depolama ve yedekleme sistemleri, network katmanlarını içinde bulunduran özel olarak ihtiyaç doğrultusunda tasarlanmış alanlardır. Veri merkezleri kurulduktan sonra geri adım atılabilecek en zor yapıdır. Kaçırdığınız bir ayrıntı ya da gereksiz gözüken bir uygulama zamanla çok büyük maliyetler ve itibar kaybetmenize sebep olabilir. Bu nedenle ihtiyaçlar çok iyi bir şekilde analiz edilmeli, gerekirse senaryolar üreterek üzerinde detaylı bir şekilde çalışılmalı daha sonra projelendirilmelidir.

Trustnet olarak bir veri merkezinin yapılandırılmasının uçtan uca; veri depolama, sanallaştırma, sunucu, network gibi profesyonel bir çözüm olduğunun bilincinde bir firmayız. Bu yüzden uçtan uca tüm bu ihtiyaçlar için alanında uzman profesyonellerden kurulu kadromuzla; veri merkezi çözümlerinde doğru analizlerle, tek çatı altında tüm hizmetleri sunuyoruz.

Trustnet ailesi olarak konusunda uzman mühendislerimizle veri merkezi dizaynınızı en ince ayrıntısına planlıyor ve size uygun çözümleri projelendirerek uyguluyoruz.

Burada, Trustnet'in sağladığı bazı referansları görebilirsiniz.

Destek

Please put your phone in an upright position.

Trustnet Logo