All Flash Depolama

Flash depolama, her büyüklükteki kuruluş için BT dönüşümünü mümkün kılıyor. Tamamen flash depolama, gecikmeyi azaltmak ve sürücü başına IOPS'yi artırmaktan iş yüklerini birleştirmeye, donanım ayak izlerini küçültmeye, güç tüketimini en aza indirmeye ve yönetim maliyetini düşürmeye kadar çok çeşitli avantajlar sunar.

Daha hızlı performans 

Flash depolama kullanan kuruluşlar hızlarında ortalama %36'lık bir artış ve uygulama performansında %49'luk bir iyileşme bildiriyor.

Daha düşük OpEx masrafları. 

Flash depolama kullanan şirketler, işletim maliyetlerinde %42'lik bir düşüş bildiriyor. Hareketli parçası olmayan, minimum ısı çıkışı ve artırılmış performans yoğunluğu ile flash, kuruluşların güç/soğutma maliyetlerini düşürmesini ve artan sayıda HDD'yi ve buna bağlı insan, depolama alanı ve soğutma maliyetlerini koruma ihtiyacını ortadan kaldırmasını sağlar.

Daha yüksek kullanım. 

Flash'tan önce depolama, veri yolunun en yavaş bölümünü temsil ediyordu ve ana bilgisayarlar ve ağlar, veri isteklerine yanıt vermek için kaçınılmaz olarak depolamayı bekliyordu. Flash ile sunucular saniyede binlerce işlem daha işleyebilir ve sistemler artık sürekli bir "bekleme durumunda" değildir.

Daha az hata. 

Flash depolama, BT ekiplerinin performans sorunlarını ayıklamak için daha az, uygulamaları dağıtmak, mimariyi iyileştirmek veya diğer stratejik görevlerle meşgul olmak için daha fazla zaman harcamasına olanak tanır.

Destek

Please put your phone in an upright position.

Trustnet Logo